Coś dla miłośników pieczenia

Każdy pasjonat wypieków zna panią Dorotę Świątkowską i jej bloga Moje wypieki. Wielu z was z pewnością nie raz korzystało z przepisów i podpowiedzi, jakimi dzieli się tam z czytelnikami. Okazuje się, że to jednak nie wszystkie tajemnice piekarskie pani Doroty. W zeszłym roku w sklepach pojawiła się wyjątkowa książka, która zawiera mnóstwo niepublikowanych dotąd na blogu przepisów. Każdy amator domowych wypieków powinien się w nią zaopatrzyć. Moje wypieki. Całkiem nowe przepisy to doskonała pozycja dla osób, które chcą zachwycić swoich gości doskonale smakującymi i wyglądającymi ciastami, tortami czy innymi słodkościami. Te przepisy do doskonałe wyzwanie dla tych, którzy myślą, że w pieczeniu już nic ich nie zaskoczy. Dzięki propozycjom pani Doroty możesz poznać wypieki z różnych zakątków świata, a także na nowo odkryć tak klasyczne ciasta, jak na przykład sernik.

Coś dla początkujących

Nie tylko osoby doświadczone w wypiekaniu ciast mogą skorzystać z tej książki. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z domowymi słodkościami, stawiasz pierwsze kroki we własnoręcznym przygotowywaniu łakoci, na pewno znajdziesz tam coś i dla siebie. Książka zawiera ponad 100 przepisów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania – są receptury dla ekspertów, ale i takie, które bez problemu możesz zrealizować ze swoim dzieckiem. Jest doskonałym materiałem do nauki i osiągania postępów w zakresie przygotowywania wypieków. Znajdziesz tam zarówno efektowne i dość trudne w przygotowaniu torty, jak i proste, ale z pewnością wyśmienite ciasta, które doskonale się sprawdzą jako dodatek do kawy czy desery, w których zakocha się cała twoja rodzina. Ta książka to doskonała pozycja dla tych, którzy chcą się nauczyć, w jaki sposób przygotowywać doskonałe łakocie.

Sprawdzone przepisy

Każda z receptur została sprawdzona przez panią Dorotę Świątkowską, której doświadczenie w kwestii pieczenia ciast z całą pewnością jest ogromne. Dlatego bez najmniejszych wątpliwości można pójść w jej ślady i wypróbować ponad stu nowych przepisów. Wśród proponowanych smakołyków znajdą się nie tylko ciasta, ale i ciasteczka, tarty, pyszne desery, ciasta bez pieczenia oraz wypieki z różnych stron świata. Również osoby, które unikają glutenu, mogą odnaleźć w tych przepisach coś dla siebie. Tak naprawdę ta książka jest idealna dla każdej osoby, która lubi domowe wypieki i od czasu do czasu przygotowuje własne ciasta. Dzięki przepisom zawartym w tej książce możesz stworzyć niezapomniane ciasta na różnego rodzaju okazje. Warto mieć w kuchni Moje wypieki. Całkiem nowe przepisy. To obowiązkowa pozycja dla każdego amatora wypieków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *